MASİF PARKE

Tantimber Hırvatistan ve Macaristan’ın en güzel Meşe ağaçlarının yetiştiği Slovakya’nın sürdürülebilir ormanlarından gelen iç açıcı doğallığı, gerçek meşeden masif parkeyle mekânlara taşıyor.

Termal modifikasyon işlemi ile dayanıklılığı artırılan dişbudak ve iroko masif parkelerin yanında, özgün dokusu ile meşe masif parkeler de zeminlerde farklılık yaratıyor.

Zengin tasarım alternatiflerine sahip yüksek kalitedeki Tantimber masif parkeler, ölçüsel standartları yeniden tanımlıyor. Ulaşılması zor ebatlarda masif parkeler, ağacın dokusunu hissetmek isteyenler için en ideal seçim niteliğinde.

Tantimber masif parkelerin her bir parçası, üretimin her aşamasında ahşap uzmanlarınca denetlenir.

Tantimber, yüzey işlemi görmemiş (cilasız)  masif parkelerin yanında, sistre ve cila gereksinimini ortadan kaldırarak zaman ve risk tasarrufu sağlayan hazır cilalı ve yağlı parke alternatifleri de sunar.

Balık sırtı ve Macar (Chevron) parke seçenekleriyle, birbirinden farklı dizayn konseptlerine seslenen desen alternatifleriyle masif parke çeşitleri; tasarımcılara ve mekân sahiplerine hayal güçleri doğrultusunda seçme özgürlüğü verir.

Tantimber masif parkeler, 15 mm ve 20 mm ve 27 mm olmak üzere farklı kalınlıklarda ve genişliklerdedir. 400 mm genişlik ve 5000 mm uzunluğa kadar ebat çeşitliliğine sahiptirler.

ENDÜSTRİYEL MASİF PARKE

Bu ürünler yoğun sirkülasyonun yaşandığı alanlar için idealdir. Ekonomik ve dayanıklı Tantimber endüstriyel masif parkeler; meşe, kayın, ceviz gibi farklı ağaç seçeneklerine sahiptir. AVM, havalimanı, restoran, ofis, fitness ve kongre salonları ve benzeri mekanlar için ideal zemin çözümleridir.Tantimber endüstriyel masif parke projelere estetik boyut katarken, yatırımın değerini de artırır.

MARKÜTERİ PARKE

Marküteri parke sanatının tarihi 1300’lere kadar uzanır. Tamamen tasarım taleplerine cevap olarak ortaya çıkan bu zemin döşemesi, farklı ağaç cinsleri ve değişik ebatlarda ahşap parçacıklarının bir desen yaratarak birleştirilmesiyle ortaya çıkar. Marküteri parke tercihiyle, mekânlara çok farklı ve orjinal bir boyut kazandırmak mümkündür. Geleneksel ahşap ustalığının modern teknolojiyle buluşmasından doğan Tantimber marküteri parkeler, tarihsel motiflerin ve dokuların izlerini tüm gizem ve ihtişamıyla mekânlara taşır. Üstelik Tantimber, müşterilerinin tasarım ve ölçü tercihleri doğrultusunda özel marküteri parkeler yaratarak hayal güçlerini hayata geçirmelerine olanak sağlar.

MASİF PARKE

TOP