CEPHE

Cephe kaplamaları binalara önemli ölçüde katma değer katar. Yüksek estetik bir boyut taşımaları yanında üst düzey dayanım gücüne de sahip olan Tantimber cephe kaplamaları, binanın değerini maksimize eder.

Termal Modifiye edilmiş ahşap ürünleri dış hava koşullarına en dayanıklı ahşap ürünleridir. Tantimber TMT Cephe Kaplamaları Dişbudak, Çam, Kavak ve Iroko ağaçlarından imal edilir. Profil ve ölçü seçenekleri ile Tantimber TMT cephe kaplamaları, farklı kalınlıklara göre oluşturulan özel cephe profilleriyle yatay ve dikey kullanımlar için birçok alternatif sunar.

Tantimber, müşterilerine cephe uygulamaları için ihtiyaç duyulan karkas ürünleri, doğru klips bağlantı elemanları, vida ve yağ/cila önerilerini sunar ve tedarik eder.

ÖZEL PROFİL ÇÖZÜMLERİ

Tantimber müşterilerinin projelerine ve beklentilerine uygun profil siparişleri de üretmektir. Bu doğrultuda, deck uygulamaları için gereken karkas ürünleri, klips bağlantı elemanları, vida ve yağ çeşitleri için müşterine öneriler sunar, istendiğinde tedarik sürecini üstlenir.

DİŞBUDAK

ÇAM (A KALİTE)

ÇAM (EKSTRA)

KAVAK

IROKO

PROFİLLER

PROFİL ÖLÇÜLERİ

 

TOP