TANTİMBER DECK

MEKANLARA DEĞER KATAR

Ticari Projeler İçin Mükemmel

TANTİMBER DIŞ CEPHE

THERMOWOOD CEPHE KAPLAMA

MASİF PARKE

AHŞABIN DOĞALLIĞI VE SICAKLIĞI

İÇ MEKAN DUVAR KAPLAMASI

DOĞALLIĞIN ESTETİK İLE BULUŞMASI

PREV
NEXT

TANTİMBER

Tantimber “Sürdürebilir Doğal Çevre” kavramı ışığında hammadde temin prensibine, Avrupa normlarında üretim altyapısına ve yıllık 300 bin m2 termal modifiye edilmiş deck ve cephe kaplamaları üretim hacmine sahip bir ahşap ürünleri firmasıdır. Doğal yaşamı mekanlarla buluşturarak yaşama değer katmayı amaçlayan Tantimber, ekolojik işlem prosesiyle ahşaba yeniden hayat verir. Dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler sunar. Ahşabın nefes alan, yaşayan dokusunu fiziksel ve estetik kalitesi yüksek ürünlerle mekânlara taşır.

Mekanlar İçin Doğru Malzeme Seçimleri

Gerçek ev sıcaklığını yaşam stilimize uyan mükemmel yer döşemeleri...

Tantimber dış mekan zemin kaplamaları olan deck ürünleri; kalınlık, genişlik ve profil seçenekleriyle zengin bir skalaya sahiptir. Tantimber deck ürünleri sürdürülebilir ormanlardaki farklı ağaç türlerinden özenle seçilir.

Cephe kaplamaları binalara önemli ölçüde katma değer katar. Yüksek estetik bir boyut taşımaları yanında üst düzey dayanım gücüne de sahip olan Tantimber cephe kaplamaları, binanın değerini maksimize eder.

Tantimber ürün gamında yer alan yüksek kaliteli nihai ürünlerin yanı sıra yarı mamül kereste çeşitlerine yer verilmektedir.

Tantimber Hırvatistan ve Macaristan’ın en güzel Meşe ağaçlarının yetiştiği Slovakya’nın sürdürülebilir ormanlarından gelen iç açıcı doğallığı, gerçek meşeden masif parkeyle mekânlara taşıyor.

Ahşap kâgir yapılar yüzyıllardır insanların barınma ihtiyacını karşılayan ana elemanlar olmuştur. Tarihte ahşap yapılar deprem bölgelerinde yoğun olarak kullanılagelmiştir.

Tantimber Ahşabın doğallığını hayal gücüyle birleştirip TANDECOR ile iç mekanda sizlerle buluşturuyor. İç mekan duvar kaplamaları, ahşabın verdiği sıcaklık ve üç boyutlu görüntüsüyle kullanılan alana değer katmaktadır.

NEDEN THERMOWOOD?

Aksesuarlar

Tantimber ürün aksesuarlarımız

TOP